Meble na wymiar

GWARANCJA JAKOŚCI
GODZINY OBSŁUGI TELEFONICZNEJ: 8:00-20:00

MEBLE NA WYMIAR

Produkcja wysokiej jakości mebli tapicerowanych to nasza pasja i swoistego rodzaju misja. Cenimy oryginalne pomysły i niebanalne wykonanie, dlatego też z ogromną przyjemnością przygotujemy dla Ciebie projekty mebli na wymiar. Fantazyjne krzesła, designerskie sofy, bajeczne łoża i wymyślne fotele, to tylko część z licznych możliwości, które ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Jesteśmy otwarci na kreatywną współpracę, dlatego też przygotowujemy meble o niestandardowych wymiarach, kolorach i formach. Nadajemy realny kształt wizjom i pragnieniom ludzi, którzy potrzebują czegoś więcej niż wyposażenie domów oferowane przez liczne sklepy i salony meblowe.

W swojej pracy kierujemy się zasadą, by dawać Klientom to, czego dokładnie potrzebują. Dajemy im meble, których nie znajdą w żadnym sklepie. Większy narożnik, dłuższa kanapa, oryginalna pufa czy też łóżko zaprojektowane i wykonane według nietypowych wymiarów, to dla nas codzienność. Jeżeli potrzebujesz mebli stworzonych z myślą o Twoich wyjątkowych potrzebach, to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych niezwykłych rozwiązaniach.

 

ZADZWOŃ DO NAS!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie i materiały, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasi pracownicy czekają na zgłoszenie.

Godziny obsługi telefonicznej: 8:00-20:00.