Meble skórzane

GWARANCJA JAKOŚCI
GODZINY OBSŁUGI TELEFONICZNEJ: 8:00-20:00

MEBLE SKÓRZANE

Skórzana tapicerka w samochodzie to prestiż, elegancja i luksus. Jednak wraz z kolejnym rokiem regularnej eksploatacji pojazdu, także tapicerka traci swą dawną świetności. Jeżeli patrząc na wnętrza swojego samochodu nasuwa Ci się myśl, że pora na wymianę samochodu, skontaktuj się z nami. Znamy lepsze i tańsze rozwiązanie Twojego problemu.

Skóra to niezwykle wymagający materiał. Niestety, nawet regularne czyszczenie i pielęgnacja nie zawsze są w stanie powstrzymać skutki upływu czasu. Nieestetyczne zmiany takie jak: przebarwienia, pęknięcia czy przetarcia to najczęstsze problemy W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest renowacja skórzanej tapicerki samochodowej, która przywróci jej dawny blask, naturalny kolor  i sprawi, ze zyska odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Wiedza i doświadczenie, wspierane przez nowoczesne rozwiązania technologiczne i preparaty wysokiej jakości sprawiają, że nasze usługi to trwałość i jakość na długi czas. Nasi specjaliści przeprowadzą dla Ciebie profesjonalny zabieg renowacji tapicerki skórzanej, który polega przede wszystkim na odnowieniu warstw lakieru znajdującego się na skórze obicia foteli, kanapy czy też drzwi.

 1. NAPRAWA PRZETARĆ I PĘKNIĘĆ
  • Powstałe w trakcie intensywnego użytkowania samochodu.
 2. USUWANIE PRZEBARWIEŃ NA TAPICERCE SKÓRZANEJ
  • Wynikające z nieprawidłowego czyszczenia i konserwacji.
 3. PRZYWRÓCENIE BLASKU I KOLORU LICA SKÓRY
  • Wnętrze nabierze świeżego oraz atrakcyjnego wyglądu.
 4. ZABEZPIECZENIE TAPICERKI
  • Przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak: woda, brud i promienie UV.

 

 

ZADZWOŃ DO NAS!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie i materiały, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasi pracownicy czekają na zgłoszenie.

Godziny obsługi telefonicznej: 8:00-20:00.