Referencje

GWARANCJA JAKOŚCI
GODZINY OBSŁUGI TELEFONICZNEJ: 8:00-20:00

REFERENCJE

NASZE OPINIE W GOOGLE

Tapicerowo - Tapicer
4.6
Na podstawie 77 opinii
powered by Google
Jakub ZielińskiJakub Zieliński
18:33 07 Feb 23
Polecam serdecznie. Jako firma zatrudniłem ich do wykonania foteli konferencyjnych i naprawdę nie zawiodłem się ani trochę. Wszystko wykonane perfekcyjnie, bezproblemowo i terminowo.
Natalia SosnowskaNatalia Sosnowska
21:03 01 Feb 23
Najlepsza firma jeśli chodzi o obicie tapicerskie. Wszystko wykonują bardzo dokładnie, starannie, zawsze pełen profesjonalizm i fachowość.
Paulina RóżyckaPaulina Różycka
19:09 30 Oct 22
Jestem bardzo zadowolona. Akurat moje zamówienie było na kwotę wyższą niż 2000 zł więc mogłam liczyć w tej cenie na darmowy transport mebli także naprawdę super ?  A meble oczywiście wyglądają przepięknie po obszyciu nową tapicerka.
Wiktoria GórskaWiktoria Górska
12:31 13 Oct 22
Kilka miesięcy temu zleciliśmy im obicie naszej sofy i krzeseł do salonu. efekt końcowy jest naprawdę rewelacyjny. Sofa i krzesła wyglądają jak nowe, jakby dopiero co przyjechały ze sklepu. Cena za usługę też uważam że nie była wygórowana do tego świetna obsługa i bardzo dobry kontakt. Polecam serdecznie
Ksenia OparczykKsenia Oparczyk
07:09 12 Oct 22
Zleciłam wymianę obicia ze skóry na plusz kompletu wypoczynkowego włoskiego 3 + 2 + 1 + pufa. Jest to bardzo trudna praca, ponieważ komplet jest duży, składający się z samych poduszek, bardzo dużo stebnówek. Wykonanie jest profesjonalne, nie mam żadnych uwag, jestem bardzo mile zaskoczona i mam komplet jak nowy. Znajomi podziwiają wykonanie.Cały zespół, który pracował przy wymianie obicia , wie na czym polega ich zawód. Pełen profesjonalizm.Dziękuję bardzoElżbieta
js_loader