Tapicer meblowy

GWARANCJA JAKOŚCI
GODZINY OBSŁUGI TELEFONICZNEJ: 8:00-20:00

TAPICER MEBLOWY

Czy Twoja sofa niczym relikt przeszłości straszy gości? Fotele dawno Ci się znudziły, a krzesła zdążyły zapomnieć lata swej świetności? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Wystarczy wymiana tapicerki, a Twoje stare meble nie tylko odzyskają dawny blask, ale i staną się wyjątkową ozdobą Twojego domu, mieszkania lub firmowego biura.

Wymiana obicia mebli tapicerowanych to prawdopodobnie najtańszy i równocześnie niezwykle efektowny sposób, na szybką zmianę wystroju wnętrz. Co więcej, doskonałe wykonanie sprawia, że meble po wymianie tapicerki przewyższają swą jakością meble z tzw. seryjnej produkcji. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam, jakie to proste.

WYMIANA TAPICERKI OBEJMUJE

  1. ZMIANĘ OBICIA MEBLI TAPICEROWANYCH
    • Dysponujemy bogatą paletą różnorodnych, wysokiej jakości tkanin tapicerskich, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.
  2. NAPRAWĘ LUB WYMIANĘ USZKODZONYCH ELEMENTÓW
    • Takich jak: materace, pianki, sprężyny, szyny itp.
  3. ODBIÓR I DOSTAWĘ MEBLI NA TERENIE CAŁEGO ŚLĄSKA
    • Nie musisz martwić się tym, w jaki sposób przewieziesz do nas sofę, fotele czy komplet krzeseł. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji.

ZADZWOŃ DO NAS!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie i materiały, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasi pracownicy czekają na zgłoszenie.

Godziny obsługi telefonicznej: 8:00-20:00.