Tapicerstwo przemysłowe

GWARANCJA JAKOŚCI
GODZINY OBSŁUGI TELEFONICZNEJ: 8:00-20:00

TAPICERSTWO PRZEMYSŁOWE

Wykonujemy różnego rodzaju elementy z pianek,płyt i tkanin. Szyte,obijane wykonywane z rysunków technicznych itp.

W zakresie naszych usług znajdują się również prace związane z tapicerstwem przemysłowym. Na zlecenie klientów wykonujemy różnego rodzaju elementy z pianek, płyt i różnego rodzaju tkanin. Jest to oferta skierowana do osób pracujących przy użyciu tapicerowanych elementów maszyn przemysłowych czy innych urządzeń zawierających elementy z tapicerką. W zależności od oczekiwań klienta, możemy przeprowadzić renowację wybranych elementów pokrytych tapicerką bądź też całkowicie zmienić ich dotychczasowych design.

Do wykonywania prac tapicerskich wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, ale też nowoczesne rozwiązania, które pozwalają uzyskać niepowtarzalne efekty. Wszystkie prace w tym zakresie wykonują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, dzięki czemu maszyny i urządzenia po renowacji pracują dokładnie tak samo, jak przed, a jedynie co, to prezentują się estetycznie, niczym w momencie ich zakupu.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci szczegóły, a po zapoznaniu z urządzeniem wskażemy najlepsze rozwiązania.

ZADZWOŃ DO NAS!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie i materiały, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasi pracownicy czekają na zgłoszenie.

Godziny obsługi telefonicznej: 8:00-20:00.