Wezgłowia i ściany tapicerowane

GWARANCJA JAKOŚCI
GODZINY OBSŁUGI TELEFONICZNEJ: 8:00-20:00

WEZGŁOWIA I ŚCIANY TAPICEROWANE

Wezgłowia i ściany tapicerowane to niezwykle funkcjonalne i estetyczne elementy dekoracyjne wnętrz, ale też wymagające regularnej konserwacji. Jeśli jesteś właścicielem zagłówków do łóżek bądź też łóżek sypialnianych obitych materiałem – to chętnie pomożemy Ci wykonać renowację wspomnianych elementów i przywrócić im nieskazitelny wygląd. Prace renowacyjne w tym zakresie mogą obejmować przywrócenie tego samego wyglądu bądź też nadanie mu całkowicie innego charakteru. Dysponujemy bogatym wyborem materiałów, stąd też w kilka chwil możesz całkowicie odmienić charakter sypialni.

W ramach prowadzonych prac wykonujemy również na wymiar wnęki do przedpokojów obijane panelami tapicerowanymi, ściany tapicerowane w postaci wezgłowia i wiele innych. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami klienta, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. W zależności od sytuacji możemy wykonać prace zgodnie z projektem bądź zaproponować własne rozwiązania. Wszystko po to, by wszelkiego rodzaju wezgłowia czy ściany tapicerowane dopasować do indywidualnych rozmiarów wnętrza i powierzchni, na której mają zostać umieszczone.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat przygotowanej oferty? Skontaktuj się z nami. Chętnie przedstawimy Ci szczegóły.

ZADZWOŃ DO NAS!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie i materiały, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasi pracownicy czekają na zgłoszenie.

Godziny obsługi telefonicznej: 8:00-20:00.